pátek 2. ledna 2015

Zimní radosti.....


Moji Jasmínku podezřívám, že je vodníček a stále čekám, kdy se promění na mořskou pannu a narostou jí žábry. Sníh a obecně vodu v jakékoliv konzistenci....teplou, studenou, horkou, ledovou, hlubokou či plytkou, zamrzlou, sněžnou...prostě v jakékoliv formě bezmezně miluje!!!
 Hlavně když je to mokré a když se v tom dá třeba i vyválet a nebo nedej Bůh zaplavat, je to pro ní úžasně strávený den :o).
Takže taková obleva, kterou všichni oplakávají jako zimní ztráty, tak naše Jasmínka to vidí úplně jinak.Jako správný optimista nevidí rozteklý sníh a všude louže, ale báječné možnosti jak ze zbytku, tráva netráva, slepit co se dá. :o)
 A navíc se v tom nejlépe ještě vyválet a pak dojít radostně domů, že i s trošky sněhu co nám na našem pidi dvorečku ještě zbyla vykouzlila sněhuláka a sněhové posezení k tomu.
Mám moc ráda její optimistický pohled na svět, protože vím, že se dokáže radovat ze všeho a to je super, protože lidé co vidí sklenici spíše z poloviny plnou než napůl prázdnou jsou podle mého mínění v životě vždycky šťastnější :-)

♥♥♥


  Sněhuláček panáček má na hlavě plecháček ..... :-)Tak hezký sněžný den :-)
Kate