pondělí 29. prosince 2014

Hurááá sněží....

A mráz kolem běží... :o)Dnes po ránu jsme měli milé překvapení v podobě snížku a někteří z nás, z něj měli véééélkou radost....a hned jsme se vydali za humna otestovat takové ty důležité věci, jako jestli studí stejně jako loni, jestli není náhodou třeba mokřejší, nebo bělejší, jestli mají vločky tu správnou konzistenci, jak se po něm běhá a vyvádí..... a spoustu dalších věcí, bylo prostě důležité zjistit :-)

♥♥♥


Přespolní běh...vydařil se, pády v počtu 4x, dvě sněžné koule,
ztráty nulové :o))


 Ahóóój je to prima!!!!

♥♥♥
No a pak jsou někteří, kteří to berou jako holé utrpení a trápení miniaturních pejsků ve velké závěji :o)) 

 Bože, co Ti lidi na tom sněhu mají......brrrrr, to studí....


 Naše Bella, je opravdu věrná svému jménu (Jingle Bells) a jako malá rolnička zapadla do sněhu a pak nastala akce hledej svého psa....nebo veverku?
 ♥♥♥
 Je opravdu velmi maličká, má jen kilo živé váhy( i morče je pomalu větší :o))), narodila se před dvěmi lety, právě na Vánoce a mě připomínala malou něžnou rolničku a tak jí jméno už zůstalo.
 Je to maličký kapesní pejsek s opravdu velkým srdcem, který se neváhá zapojit do každé bitevní akce :o) a ochraňuje nás co jí její maličkaté síly stačí a většinou nás u toho spolehlivě rozesměje.
Je fakt velmi milá a hodná :o).


♥♥♥

Tak pojď už domů Kate, kdo Tě má pořád hlídat....taková zima ty nemáš rozum, nebo srdce :o) ? 


 ♥


 Ale mám, tak jsme utekli před přívalem vloček všichni domů a Bellinka dostala teplý pelíšek na sluníčku a já voňavé kafíčko ....a děti se s potěšením sesunuli k pohádce... a je nám krásně....


 Hezký vločkovatý den Všem 
Kate :o)
♥♥♥