neděle 30. listopadu 2014

Krásný advent....

Rozhodli jsme udělat s mojí  rodinou hezký den a jako každý rok jsme navštívili v adventní víkend, Střední zemědělskou školu v Opavě a myslím, že nás opět  nesklamala, svým krásným prostředím, akcemi pro děti, spoustou zvířátek a celkovou vánoční atmosférou.
Rozhodla jsem se proto vložit pár snímků na blog, abyste s námi nasáli tu krásnou vánoční atmosféru, nebo se jen tak pro inspiraci :-).
 Ve venkovních výbězích byli krásné hospodářské zvířátka....
Uvnitř bylo taky spousta roztomilých mláďat, ale taky spousta lidí, takže skoro nemožné něco nafotit....


 Uvnitř se hlasovalo mimo jiné i o nejlepší sváteční stůl, kteřé tvoří studenti této školy a pro nás byl nejhezčí tento, protože nás zaujal svoji přirozeností, přírodní materiály prostě miluju....

Krásné svítící lampy rozhodně nesmí chybět.....

Celkový dojem, byl úžasný k poslechu hrála cimbálovka a uvnitř školy, která už tak sama o sobě krásnou starou stavbou byl nádherný program v podobě živého betlému z řad žáků a různého vánočního tvoření a výzdoby, prohlídky vnitřních prostor, hlasování o nejlepšího vyrobeného kapra a spoustu dalšího.
Myslím, že kdo se rozhodne příštím rokem zaskočit na trochu svařáku a pokochat se krásnými výrobky, určitě neprohloupí :-).


 Krásný adventní  pohodový víkend všem....
Kate
♥♥♥